WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Huncalife

tarafından admin

hunca kozmetik

 

1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik A.Ş 2011 yılında HuncaLife markası ile doğrudan satış alanında  büyük bir atılım yapmak için düğmeye bastı. HuncaLife bir Hunca Kozmetik A.Ş kuruluşudur. HuncaLife, ülkemizde parfüm ve kozmetik sektörüne damgasını vurmuş Hunca’ nın doğrudan satış alanına yapmış olduğu yatırımdır. Hunca, Tekirdağ Çerkezköy’de kurulu olan fabrikasıyla Türkiye’nin köklü firmalarından biridir. HuncaLife markasıyla  doğrudan satış firmasını kuran Hunca Kozmetik A.Ş,  ülkemizde ve dünyada bir çok duyulmuş marka ve ürünleriyle yıllardır hepimizin kullandığı ürün portföyüne sahiptir. Bildiğimiz Hunca ürünleri arasında Jagler, Caldion, She, Black Magic gibi tanınmış markalara sahiptir.  Aşağıdaki resimde de , ülkemizde parfüm sektörüne damgasını vurmuş olan ve Parfüm alanında sektörde pazar lideri konumunda olan Hunca’ nın markalarını daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

hunca

 

Ülkemizde parfüm sektöründe lider konumda olan Hunca,  aynı zamanda 140 ülkeye  yukarıda gördüğünüz markalarını ihraç etmektedir. Ayrıca Hunca Turquality marka destek programındadır. Dolayısı ile HuncaLife, ülkemizde

Hunca Life ?

1957’den günümüze HUNCA KOZMETİK.

“Kişisel Bakım Ürünleri” alanında 1957 yılında hizmet vermeye başlayan şirket , ilk üretime Hunca Balsam ile başlamıştır.

1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfüm serisi olan “Madigan” ı çıkarmıştır.

1980 yılında şirketim profesyonel yönetim yapısını benimsemiş ve yeni markalar yaratmaya devam ederek parfüm ve deodorant segmentinde lider konuma gelmiştir.

1997 yılında Çerkezköy / Tekirdağ’da, Balkanlar ve Ortadoğu’nun en büyük kişisel bakım ürünleri fabrikasını kurmuştur.

1998 yılında ISO 9001 belgesini almıştır.

1998 yılında Carmina markası ile renkli kozmetik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.

2002 yılında ilk yerli deostick üretimini gerçekleştirmiştir.

2003 yılında Hunca İksir serisi ve Sensation parfümünü yaratmıştır.

Hunca Kozmetik, ihracat piyasasında 1.400’den fazla barkodlu ürün ile dünya devi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

2006 yılında, Duru Grup ile üretim ve dağıtım alanlarında ortaklığa gidilmiştir

2006 yılında, dinamik genç kızların parfüm ve deodorant serisi SHE’nin lansmanı başarı ile yapılmıştır. Aynı yıl, CALDION NIGHT’ın lansmanı gerçekleştirilmiş, CALDION markasının genişletilmesi hedeflenmiştir.

2007 yılında JAGLER SPORT lansmanı yapılmıştır.

18 yıllık Jagler markasına yeni bir alt marka yaratılmış ve Ağustos 2008`de dağıtımına başlanmıştır

Eylül 2008`de, renkli kozmetik sektöründeki ilk genç kız markası “SHE COLORS”  lansmanı yapılmıştır. Toplam 84 SKU’LUK ürün gamı, sıradışı ambalaj ve standlarıyla satış noktalarında yerini almıştır.

 

2 sene öncesinden arge çalışmalarına başladıktan sonra, 8 Ekim 2011 itibari ile de HuncaLife markasıyla doğrudan satış sektörüne görkemli  giriş yapmıştır. Her geçen gün artan bağımsız temsilcileriyle Türkiye’ de doğrudan satış alanında lider olma yolunda hızla ilerlemektedir.